Kategorie
MISTRZOSTWA WOJ. MAZOWIECKIEGO W KARATE KYOKUSHIN 2023
Aby szybko odnaleźć zawodnika i jego drabinkę użyj wyszukiwarki lub:
- Wybierz klub zawodnika z listy
- Kliknij "Pokaż tylko zawodników z klubu i ich numery walk na matach"
- Wyświetli się krótka lista kategorii tylko z zawodnikami wybranego klubu i ich numery walk na matach
M/K M K Wszystkie kategorie semi contact full contact
Pokaż tylko zawodników z klubu
i ich numery walk na matach
(Pokazuje kategorię tylko z zawodnikami z wybranego klubu lub wszystkie)
Pokaż tylko listę kategorii
semi contact
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Igras Judyta | BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE |
2. | Mączyńska Marta | BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE |
3. | Wielądek Laura | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
4. | Żebrowska Alicja | SEKAI |
5. | Zygardowicz Klaudia | SEKAI |
6. | Łysik Marta | KSW Bushi |
7. | Molska Maja | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
8. | Filippova Anastasiia | KYOKO Warszawa |
9. | Kowalska Maja | Klub Karate Shinkyokushin Kazoku |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Balińska Aleksandra | KSW Bushi |
2. | Borkowska Emilia | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
3. | Błąkała Gabriela | Radomska Akademia Kyokushin Karate |
4. | Chełstowska Justyna | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
5. | Chmielewska Dagmara | KYOKO Warszawa |
6. | Fijałkowska Honorata | MKS KK Radzymin |
7. | Grodek Amelia | KETSUI |
8. | Jaworska Alicja | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
9. | Kozłowska Zofia | KYOKO Warszawa |
10. | Kozłowska Hania | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
11. | Kubacka Marta | BUSHIDO |
12. | Trzebieniak Lena | KSW Bushi |
13. | Wójcik Gabriela | MKS KK Radzymin |
14. | Wyra Natalia | BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE |
15. | Scalese Monika | KSW Bushi |
16. | Borowska Alicja | MKS KK Radzymin |
17. | Ludziejewska Milena | MKS KK Radzymin |
18. | Tabaka Amelia | Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Andriuszczenko Sofia | KSW Bushi |
2. | Gołębiowska Natalia | Radomska Akademia Kyokushin Karate |
3. | Kwaczyńska Małgorzata | UKS TONBO |
4. | Rębowska Julia | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
5. | Rykowska Oliwia | Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin |
6. | Głębicka Helena | Klub Karate Shinkyokushin Kazoku |
7. | Abed Pola | MKS KK Radzymin |
8. | Stańczyk Pola | Kumite Klub |
9. | Stańczyk Ida | Kumite Klub |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Koch Aleksandra | KSW Bushi |
2. | Nejfeld Zuzia | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
3. | Rybińska Julia | BUSHIDO |
4. | Sternik Maja | Klub Karate Kyokushin IPPON |
5. | Wyszomirska Julia | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
6. | Zakrzewska Zuzanna | Klub Karate Kyokushin IPPON |
7. | Oliwia Osica | KSW Bushi |
8. | Kucharska Lena | Klub Karate Kyokushin IPPON |
9. | Płosarek Julia | Klub Karate Kyokushin IPPON |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Bobrowska Kinga | UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria |
2. | Brodowska Patrycja | Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin |
3. | Cichosz Hanna | Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai |
4. | Duch Amelia | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
5. | Górkiewicz Daria | BUSHIDO |
6. | Iwan Zuzanna | UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria |
7. | Kobus Julia | KSW Bushi |
8. | Mordarska Pola | UKS Karate KANKU |
9. | Rudniewska Weronika | Klub Karate Kyokushin IPPON |
10. | Skarbek Julia | KSW Bushi |
11. | Vasylyshyn Karyna | HCA Highlander Karate Team |
12. | Wiktorska Lena | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
13. | Żukowska Izabela | Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai |
14. | Krzysztoszek Pola | UKS HEROS |
15. | Wolszczak Lena | Radomska Akademia Kyokushin Karate |
16. | Sikorska Amelia | UKS Mushin |
17. | Sulińska Anna | Klub Karate Kyokushin IPPON |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Gołczyk Natalia | KSW Bushi |
2. | Sobiech Iga | BUSHIDO |
3. | Szymońska Marta | Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai |
4. | Vus Valeriia | UKS Mushin |
5. | Sęk Julita | Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin |
6. | Białousz Patrycja | SEKAI |
7. | Gabryjeluk Wiktoria | Klub Karate Kyokushin IPPON |
8. | Stachnik Oliwia | UKS Pancerni |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Arinina Wiktoria | KSW Bushi |
2. | Kłos Iga | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
3. | Dudek Natalia | KSW Bushi |
4. | Gajowniczek Nikola | UKS HEROS |
5. | Kwiatkowska Daria | Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai |
6. | Zielińska-Czerwiec Iga | Kumite Klub |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Chkhikvadze Vazha | UKS HEROS |
2. | Czajkowski Stanisław | UKS Pancerni |
3. | Dądera Dawid | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
4. | Franczak Mateusz | UKS TONBO |
5. | Juszkiewicz Tycjan | UKS Karate KANKU |
6. | Mostył Mateusz | Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin |
7. | Sarychev Oleksii | SSW HUSARZ |
8. | Śliwka Karol | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
9. | Sozoniuk Szymon | Bushi Team |
10. | Strzelczyk Kacper | UKS Pancerni |
11. | Sulima Gustaw | Klub Karate Kyokushin IPPON |
12. | Zawisza Jakub | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
13. | Polak Błażej | KSW Bushi |
14. | Dziwota Szymon | UKS HEROS |
15. | Nguyen Filip | Klub Karate Kyokushin IPPON |
16. | Staluszka Jakub | BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Ryl-Świderski Stanisław | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
2. | Shapira Robert | HCA Highlander Karate Team |
3. | Osial Paweł | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
4. | Lisowski Jakub | Klub Karate Shinkyokushin Kazoku |
5. | Kwasiborski Adam | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
6. | Rutkowski Filip | KSW Bushi |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Bąk Filip | KYOKO Warszawa |
2. | Bedyński Eryk | UKS HEROS |
3. | Falarczyk Kajetan | MKS KK Radzymin |
4. | Jesionowski Piotr | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
5. | Jóźwicki Grzegorz | KSW Bushi |
6. | Kasprzak Dariusz | KYOKO Warszawa |
7. | Koszelnik Krystian | Klub Karate Kyokushin IPPON |
8. | Kołomiets Yegor | UKS HEROS |
9. | Kuczyński Aleksander | KYOKO Warszawa |
10. | Sośnicki Kacper | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
11. | Sołowiej Franciszek | MKS KK Radzymin |
12. | Suligowski Marcel | SEKAI |
13. | Gawrysiuk Nikodem | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
14. | Chodnicki Cezary | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
15. | Jabłonowski Jakub | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
16. | Sienkiewicz Jan | Kumite Klub |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Flisek Sebastian | SSW HUSARZ |
2. | Rutkowski Filip | SMOK |
3. | Cydejko Aleksander | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
4. | Kvashnin Illia | KSW Bushi |
5. | Lewon Jan | KSW Bushi |
6. | Stańczyk Jakub | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Kaczmarczyk Marcin | Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin |
2. | Mazowiecki Wiktor | Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai |
3. | Ząbek Kacper | MKS KK Radzymin |
4. | Gawrysiuk Igor | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
5. | Tymiński Filip | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
6. | Mazur Mateusz | BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE |
7. | Wadych Aleks | KSW Bushi |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Prusinowski Aleksander | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
2. | Bayer Oleksandr | BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE |
3. | Rutkowski Jakub | KSW Bushi |
4. | Kosiński Mikołaj | UKS HEROS |
5. | Szymański Igor | UKS Pancerni |